(Szeged)

Cégünk egy dinamikus és innovatív biztosítási vállalat, ahová lelkes és tapasztalt pénzügyi tanácsadót keresünk, aki csatlakozna az üzletfejlesztési csapatunkhoz.

Ha szeretsz emberekkel kapcsolatot teremteni, magas szintű kommunikációs és értékesítési készségekkel rendelkezel, valamint szeretnél része lenni egy növekvő iparágnak, akkor ez a pozíció Neked szól!

Amit kínálunk:

  • Teljesítményarányos juttatási rendszer (átlagosan 500 ezer Ft)
  • A betanulási időszakra további 3,6M Ft hivatásindító támogatás
  • Minden értékesítőnek saját tanácsadói honlap
  • Kiszámítható szakmai, valamint vezetői karrierépítési lehetőség
  • Rendszeres szakmai és képesség-fejlesztő továbbképzések
  • Multinacionális háttér

Rád váró feladatok:

  • A társaság termékeinek értékesítése (biztosítási, banki, nyugdíjpénztári paletta)
  • Ügyféligények teljeskörű kiszolgálása
  • Igényalapú pénzügyi tervezési és tanácsadási tevékenység
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Új ügyfelek felkutatása és tárgyalások megszervezése
  • Értékesítési és állományápolási tervek teljesítése

Elvárásaink:

  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat előny, de nem elvárás
  • Minimum középfokú végzettség (diploma vagy MNB hatósági tanúsítvány előny)
  • Nyitottság az új technológiák alkalmazására
  • Kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
  • Eredményorientáltság
  • Ügyfélközpontúság

Eredményedtől függően megduplázzuk a fizetésed!

Amennyiben szívesen dolgoznál egy innovatív csapatban, akkor küldd el részünkre fényképes szakmai önéletrajzodat, hogy kapcsolatba léphessünk Veled!

Cégnév: Alfa Vienna Insurance Group Biztosító Zrt.