Feladatok

- Döntéselőkészítő anyagok összeállítása a vezetőség számára, amelyek támogatják a stratégiai és operatív döntéshozatalt.
- A vállalat pénzügyi teljesítményének folyamatos nyomon követése, jelentések és előrejelzések készítése.
- Részvétel a havi, negyedéves és éves zárásokban, valamint a költségvetési folyamatokban.
- Részvétel az éves pénzügyi tervek elkészítésében.

- Adatbázis-kezelés, adatok elemzése és értelmezése, excel és egyéb pénzügyi szoftverek segítségével.
- Szoros együttműködés a pénzügyi csapattal és más részlegekkel az adatok pontos és időszerű feldolgozása érdekében.

Elvárások

- Felsőfokú végzettség pénzügyi, gazdasági területen.
- Kiváló Excel ismeretek és tapasztalat adatbázis-kezelésben.
- Erős analitikai készség és képesség összetett adathalmazok elemzésére.
- Legalább 3-5 év releváns szakmai tapasztalat, előnyt jelent gyártóüzemben szerzett tapasztalat.
- Kiváló kommunikációs készség, képesség önálló és csapatmunkára egyaránt.
- Proaktív hozzáállás, képesség határidők betartására és prioritások kezelésére.

Előnyt jelent

- Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

- Fiatalos, nemzetközi csapat.
- Támogató és barátságos munkakörnyezet.

- Szakmai kihívás és fejlődési lehetőség egy stabil és dinamikusan fejlődő vállalatnál.
- Részvétel a vállalat stratégiai döntéseinek előkészítésében.
- Részvétel a management csapatban.

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Masszázs

Céginformáció

Cégünk folyamatosan növekvő, a szerszámgyártásban tevékenykedő vállalat, amely elkötelezett a partnerek professzionális kiszolgálása, minőség és az innováció mellett.
Piacvezetők vagyunk a régióban, és folyamatosan terjeszkedünk a CEE régióban.
Számunkra kiemelten fontos, hogy a vezetőink házon belülről nevelődjenek ki, emiatt folyamatosan szakmai és egyéb képzésekre küldjük a munkatársainkat.
Csapathoz tartozó munkatársaink sikerének és fejlődésének elősegítése érdekében keresünk egy új kollégát Pénzügyi Kontroller pozícióba, aki képes adatalapúan gondolkodni és hozzájárulni vállalatunk további sikeréhez.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem küldje el nekünk magyar nyelvű Önéletrajzát és egy motivációs levelet amiben bemutatja eddigi szakmai munkáját és jövőbeni céljait, fejlődési gondolatait.

Cégnév: AGS Cégcsoport