Prohuman állás

Feladatok:

  • Cégcsoporton belüli utalások rögzítése
  • Bér jellegű kifizetések és bérjárulékok utalásai havi rendszerességgel a kölcsönzötti állomány vonatkozásában
  • Banki kivonatokat egyeztetése, szállítói számlák utalása, nyomon követése
  • Adategyeztetés, bankokkal történő kapcsolattartás
  • Hóközi bérjellegű utalások elvégzése
  • Alkalmi munkavállalók esetén heti bérek utalása
  • Pénztárkezelés, bizonylatok kiállítása, készpénzes számlák könyvelése
  • Ellenőrzési pontoknak és szabályzatoknak való megfelelés
  • Könyvelési terület támogatása – bank könyvelése
  • Rendszeres riporting a pénzügyi vezető felé

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Pénzügyi területen szerzett 2-3 év releváns tapasztalat
  • Magabiztos számítógépes ismeret (Excel, Word, PowerPoint)
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Monotonitás tűrés

Amit kínálunk:

  • Betekintést nyerhetsz a HR minden területébe
  • Jókedvű, segítőkész, összetartó csapat vagyunk ????
  • Teret biztosítunk ahhoz, hogy megvalósítsd a folyamatfejlesztési ötleteidet
  • Változatos, dinamikus, pörgős feladatok várnak Rád
  • Szakmai képzések, egyéni fejlesztések, workshopok és csapatépítők
  • Komplex juttatási csomag (alapbér, teljesítmény alapú ösztönző, cafeteria)
  • Egészségprogramunkat: irodai masszázs, ingyenes/kedvezményes fogászati kezelések, közös sport programok, All You Can Move kártya, gyümölcsnapok stb.
  • Magyarország piacvezető HR szolgáltató cége által nyújtott stabilitás, infrastruktúra és szakmai know-how

Cégnév: Prohuman Kft.