Keressük azokat az ambiciózus pályakezdőket, illetve pályamódosítókat, akik a hosszú távú jövőjüket pénzügyi területen akarják eltölteni, lelkesedésükkel képesek önmagukat és másokat is sikeressé tenni.

Amit kínálunk:

  • teljesítmény arányos juttatási rendszer (átlag 500.000ft/hó)
  • amíg tanulod a szakmát további havi 300.000ft hivatásindító támogatásban részesülhetsz
  • intenzív mentori támogatás segít az elindulásban
  • inspiratív irodai környezet, saját tanácsadói weboldal

Feladatok:

  • pénzügyi tanácsadói szakma elméleti és gyakorlati elsajátítása
  • igényalapú pénzügyi tervezési és tanácsadási tevékenység
  • az Alfa Biztosító termékeinek értékesítése (biztosítás, hitel, befektetési alapok)
  • értékesítési célkitűzések elérése

Elvárásaink:

  • minimum középfokú végzettség (diploma vagy MNB tanúsítvány előny)
  • vállalkozói szemlélet
  • nyitottság a tanulás és az új technológia alkalmazására
  • kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
  • ha van már értékesítési területen szerzett tapasztalatod, annak örülünk, de nem elvárás
Cégnév: Alfa Vienna Insurance Group Biztosító Zrt.
Kapcsolattartó: Major-Szalóky Kriszta