Feladatok:

- Heti illetve havi riportálási és kontrolling feladatok ellátása
- Szerződések kezelése, dokumentálása
- Számlázásban való részvétel, ehhez kapcsolódó rendszer működtetése, egyeztetések teljesítése
- Egyéb releváns adminisztratív és ad-hoc feladatok végzése
- Házi pénztár kezelése

Elvárások:

Téged keresünk, ha

- 2 év hasonló pozícióban szerzett munkatapasztalattal rendelkezel,
- Aktív, legalább középszintű angol nyelvtudásod van
- Proaktív, önálló személyiséggel, nyitott hozzáállással rendelkezel,
- egyéni és csapatmunkában is szeretsz és tudsz is teljesíteni.

Előny:
- pénzügy/számvitel területen felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Multinacionális, biztos háttér
- Fiatalos, lendületes csapat

Egyéb információ az állásról:

Pénzügyi asszisztenciában van tapasztalatod, de úgy érzed, itt az idő a váltásra?

Felelőségteljes pozíciót keresel, ami mindig tartogat kihívásokat, megoldandó feladatokat?

Budapest egyik legmenőbb környékén, szuper irodában, támogató csapatban töltenéd a mindennapjaidat?

A Randstad világszinten piacvezető HR szolgáltatások terén, csapatunk, szolgáltatásaink folyamatosan bővülnek. Várjuk jelentkezésedet!
Kapcsolattartó:
Randstad Consultant