Feladatok

•    kimenő számlák, szállítólevelek készítése vállalatirányítási program segítségével
•    bejövő számlák ellenőrzése, rögzítése, pénzmozgás dokumentálása
•    telefonos és személyes kapcsolattartás ügyfelekkel, beszállítókkal
•    egyeztetés a könyveléssel, számlák hiánytalan átadása
•    időszaki kimutatások készítése
•    vevői kérdések és igények kiszolgálása
•    cégen belüli kommunikáció és probléma megoldás
•    egyéb adminisztratív és irattározási feladatok

Elvárások

  • ügyfélkozpontúság
  • magabiztos office használat
  • pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • minimum középfokú végzettség
  • feladat-orientált írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • csapatjátékos hozzáállás
  • megbízhatóság, határozottság, precizitás
  • önálló munkavégzésre való készség és képesség
  • szervezőkészség, rugalmasság

Előnyt jelent

  • szakirányú közép- vagy felsőfokú végzettség
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • teljes értékű főállású munkaviszony
  • stabil, megbízható munkaadói háttér
  • tervezett és támogatott betanulási program, folyamatos szakmai fejlődés
  • változatos szakmai feladatok
  • magas színvonalú, innovatív munkakörnyezet
  • dinamikus csapat

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló

Céginformáció

A Center-Print Nyomda több, mint 30 éves múltra tekint vissza. A folyamatos és átgondolt fejlesztés eredményeként Debrecen és a megye egyik meghatározó nyomdájává fejlődött. Modern üzem, korszerű gépek, kiváló szakember gárda biztosítja a megrendelőink által elvárt professzionális kiszolgálást és minőséget. Termékpalettánkon a nyomdatermékek széles skálája megtalálható.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérem, csatolja fényképes önéletrajzát.
Cégnév: CENTER-PRINT NYOMDA KFT.