Feladatok

    • pénztárgép kezelése
    • vásárlók udvarias kiszolgálása

Elvárások

    • alapvető matematikai készségek
    • türelmes, pontos munkavégzés
    • betöltött 18. életév
    • egészségügyi kiskönyv (ez nem feltétele a jelentkezésnek)

Amit kínálunk

    • br. 1700 Ft/óra (25 év alatt ez a nettó összeg)
    • 18 - 6 óra között 30%-os műszakpótlék, vasárnap 50%-os műszakpótlék
    • iskola mellett rugalmasan végezhető munkalehetőség
    • biztos, hosszútávú munkalehetőség

Céginformáció

Az ország egyik vezető kiskereskedelmi láncaként partnerünk sikerének egyik kulcsa a dolgozóiban rejlik, akiknek stabil munkahelyet, szociális biztonságot, színvonalas munkakörülményeket nyújt.

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.
Cégnév: Whc Diák Iskolaszövetkezet