Mind-Diák Szövetkezet
Partnerünk egy nemzetközi szinten elismert, sikeres kiskereskedelmi áruházlánc, amely az egyik legnagyobb munkaadók egyike Magyarországon. Nagy figyelmet fordítanak a dolgozóik biztonságára és évente több tízezer diáknak biztosítanak munkalehetőséget áruházaikban.

Pénztáros - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák

  • Pénztárosi feladatok ellátása
  • Vevők és ügyfelek tájékoztatása az aktuális akciókról, kedvezményekről

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív tanulói/hallgatói jogviszony
  • MUNKAIDŐ:
  • Hétfőtől vasárnapig, napi 4-6-8 órában végezhető diákmunka
  • Heti min. 2-3 nap vállalása, 6:00-22:00 között
  • Hetente legalább 20 óra

Amit kínálunk

  • Bruttó 1.603 Ft/óra alapbér
  • Vasárnapi munkavégzés esetén: br. 2140 Ft/óra
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is min. 1603 Ft lesz
  • Rugalmas, havi szinten egyeztetett beosztások
  • Hosszú távú diákmunka

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Értékesítési munkatárs
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet