Feladatok

Érdekelnek a különböző sportágak? Aktívan sportolsz? Követed a legújabb trendeket? Az INTERSPORT lehetőséget biztosít számodra, hogy mindezeket a tulajdonságokat a munkád során is hasznosítsd!

Ha Neked az értékesítés nem csak árufeltöltést jelent, akkor Téged keresünk, mint lelkes és sportot kedvelő munkatársat a budaörsi áruházunkba!

Elvárások

  • Az ideális jelentkező szeret eladni,
  • kommunikációs és problémamegoldó képessége nagyon jó,
  • sport ismeretekkel rendelkezik,
  • nagy munkabírású,
  • teljesítményorientált,
  • önálló és rugalmas,
  • szeret sportolni,
  • igazi csapatjátékos.

Előnyt jelent

  • középfokú szakirányú végzettség
  • kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • pénztárosi munkakörben szerzett tapasztalat
  • német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • versenyképes alapbér
  • teljesítményarányos prémiumrendszer
  • éves jutalom
  • SZÉP kártya
  • utazási költségtámogatás
  • előrelépési lehetőségek
  • szakmai képzések és sportprogramok

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az INTERSPORT az egész világot átölelő sportkereskedelmi hálózat. Cégünk ma összesen kb. 6.000 áruházat működtet világszerte, több mint 57 országban. A sportkereskedelmi piac világelsői vagyunk, szolgáltatásainkban igyekszünk a legjobbat nyújtani.

Ha felkeltette érdeklődésed ez az izgalmas kihívás, küldd el fényképes pályázatod a "Jelentkezem" gomb megnyomása után!
Cégnév: Intersport Kft.