Feladatok:

  • A Társaság forint és deviza pénztárának naprakész hatályos jogszabályoknak megfelelő kezelése és vezetése
  • A Társaság munkavállalóinak kiküldetési rendelvényeivel kapcsolatos teljes körű ügyintézés, különösen:
  • Kiküldetési rendelvények nyilvántartása
  • Azokhoz kapcsolódó számítások elvégzése
  • Feljegyzések előkészítése aláírásra
  • Elszámolások feldolgozása, valamint
  • Utaztatási feladatokat ellátó kollégák támogatása
  • A feladat ellátásához szükséges kapcsolattartás
  • A Társaság gazdasági területéhez kapcsolódó egyéb adminisztrációs feladatok

Előnyt jelent:

  • Novitax program ismerete
  • Pénztárkezelő és valutapénztáros vizsga
  • NB ellenőrzés megléte

Pályázati feltételek és elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Büntetlen előélet és cselekvőképesség,
  • Pénztárosi gyakorlat
  • Magyar állampolgárság
  • Magabiztos számítógép- használat

Elvárt képességek, készségek:

  • Önálló munkára való képesség
  • Kiemelkedő munkabírás, jó terhelhetőség
  • Jó alkalmazkodókészség
  • Hatékony problémamegoldó képesség

Amit kínálnak:

  • Kiemelt bérezés
  • Megbecsülés
  • Stabil munkahelyi háttér
  • 6 órás részmunkaidős, határozatlan idejű munkaszerződés

Munkavégzés pontos helye:

  • Budapest

Munkaidő:

  • Részmunkaidő

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda