Feladatok

Vevők kiszolgálása
Szendvicskészítés + sütés
Bolt töltése
Shop takarítása

Elvárások

Jó kommunikációs készség! Gyors munkavégzés előny!

Amit kínálunk

Biztos jövedelem, bejelentett munka!
- nettó fizetés 270.000 Ft.-tól + borravaló (kb.:70.000-100.000.- ez tőled is függ)
- két műszakos munkarend (07-19, 19-07)

Csatlakozz csapatunkhoz! Ha nem dolgoztál még kasszában, betanítunk!
XIII. kerületi (Váci út - Fáy út sarok) Omv-Spar Expressz 0-24 nyitva tartású töltőállomásra keresünk pénztáros munkatársat, azonnali kezdéssel!

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva
Cégnév: Heba Trade Kft