Feladatok

Reform, mentes* pékárú és péksütemény gyártásához keressük pék kollégánkat!

Számunkra különösen fontos a glutén- és egyéb ételérzékenységben, illetve más emésztési zavarokban szenvedő emberek életminőségének javítása, az egészséges életmód követőinek támogatása. Ennek szellemében saját termékeinkből szeretnénk friss pékárút biztosítani fogyasztóink számára.
Ezen projekt megvalósításához keressük minimum 1-2 év gyakorlattal rendelkező szakképzett kollégánkat.
Leendő csapattagunk feladata pékáru és péksütemények elkészítése, speciális lisztkeverékekből, megadott receptek alapján.
Alapanyagok, melyekből termékeinket készítjük:
  • gluténmentes lisztkeverék
  • egyéb fő allergénektől mentes lisztkeverék (tej, tojás, szója)
  • csökkentett-szénhidrát tartalmú lisztkeverék
  • vegán lisztkeverék

Elvárások

  • szakirányú végzettség
  • 3-5 éves tapasztalat
  • szakma iránti elhivatottság
  • különösen fontos: precizitás, pontosság!
  • jó teherbíró képesség
  • önállóság
  • munkájára és környezetére igényes hozzáállás
  • élelmiszerbiztonsági és munkavédelmi előírások pontos betartása
  • erkölcsösség, megbízhatóság

Előnyt jelent

  • reform táplálkozás alapanyagainak ismerete
  • egyéni táplálkozási igények ismerete
  • gluténmentes pékségben szerzett tapasztalat
  • cukrász képesítés

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség
  • stabil munkahely
  • egy műszakos, nappali,  kiszámítható munkarend
  • állandó, fix szabad hétvége
  • teljes fizetett szabadság
  • szabad ünnepnapok
  • versenyképes fizetés
  • cafetéria

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után kérem, csatolja önéletrajzát fizetési igény megjelölésével. Bérigény megadása nélkül nem áll módunkban elbírálni pályázatát!
Cégnév: Szafi Products Kft.