Budapesti multinacionális partnerünk megbízásából keresünk diákokat az alábbi pozícióba:

Payroll Intern

Feladatok

Havi payroll reportok elkészítése, reconciliálása, ellenőrzése, dolgozók értesítése

Pontos kifizetések kiszámítása és feldolgozása az alkalmazottak számára, biztosítva a szigorú határidőket

Elvárás

Nappali/passzív hallgatói jogviszony

Payroll zárás hetében való részvétel, ált. minden hónap 14-28 közé esik kb.

Erős angol nyelvtudás szóban és írásban

Kiváló számolási és analitikai készség

Szakértelem a Microsoft Excel programban

Szervezett, logikus és módszeres gondolkodás

Előnyös készségek

Tapasztalat a Payroll, HR vagy pénzügyi adminisztrációs eszközök / rendszerek használatában

Pénzügyi, számviteli vagy HR oktatási háttér és / vagy tapasztalat.

Amit a cég ajánl

A bérszámfejtési képességek szélességének és mélységének fejlesztése

Multikulturális, dinamikus és pozitív csapatkörnyezet

Folyamatos fejlődési lehetőségek

Változatos feladatok, munkaköri szerepek és a helyi vagy nemzetközi projektekben való részvétel lehetősége

Munkavégzés helyszíne: Budapest XIII. kerület