Feladatok

Gyógyszertárak és gyógynövény boltok látogatása túraterv szerint – napi 10 partner
  • Az értékesítési tervekben meghatározott konkrét célok elérése, rendelésfelvétel
  • A területen termékeink jelenlétének biztosítása és magas szintű képviselete
  • A munkavégzés teljes munkaidőben történik

Elvárások

Az állás betöltéséhez kapcsolódó elsődleges elvárás:

  • legalább 2 éves patikalátogatói tapasztalat és valós, meglévő patikai kapcsolatrendszer a fenti megyei és budapesti területen

További elvárások:
  • Számlaképes munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű használata
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Gazdasági szemlélet, kereskedelmi véna és tapasztalat
  • Csapatjátékos, de önállóan is kiválóan végzi a munkáját
  • Agilis, elhivatott, lendületes személyiség
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapdíj
  • Látogatási díj
  • Forgalmi jutalék
  • Folyamatos fejlődés, családias-, támogató légkör

Céginformáció

Komárom-Esztergom/Fejér/ Pest megyék területére és Budapest budai kerületeire keressük patikalátogató kollégánkat.

„A szelíd gyógymód szakértője” – ez számunkra nemcsak egy szlogen, sokkal inkább a hitvallásunk már több mint két évtizede!
Cégünk a magyar és nemzetközi étrend-kiegészítő és gyógytermék piac elismert szereplője.
Szeretnél egy innovatív Cégnél dolgozni, ahol termékfejlesztőink több évtizedes tapasztalatát ötvözzük a legfrissebb trendeknek megfelelő egyedi megoldásokkal? Jelentkezz csapatunkba!

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát.
Cégnév: BGB INTERHERB Kft.