Feladatok

Patikalátogatókat keresünk
Munkavégzés helye
Rugalmas munkavégzési hely - Heves, Nógrád és Jász-Nagykun valamint Budapest és Pest megye területe

Állás leírása
Feladatok

  • Adott földrajzi terület (Heves, Nógrád és Jász-Nagykun megye, illetve Budapest és Pest megye  ) gyógyszertárainak és GYSE üzleteinek látogatása, értékesítési céllal,
  • A cég portfoliójának népszerűsítése, patikai megjelenés gondozása,
  • A feladat ellátáshoz szükséges adminisztratív munkák végzése,

Elvárások

Elvárások

  • Minimum középfokú egészségügyi végzettség,
  • Min. 1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • B kat. vezetői engedély,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés.

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség,
  • Több éves egészségügyi területen szerzett értékesítői tapasztalat,
  • Kiépített ügyfélkapcsolati rendszer.

Amit kínálunk

  • Alapfizetés, jutalék százalékkal kombinálva,
  • Céges autó,
  • Céges telefon,
  • Háttértámogatás,
  • Erős szakmai és anyagi bázis,
  • Tréningeken, szakmai konferenciákon való részvétel.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

  • Fényképes, szakmai önéletrajz,
  • Iskolai végzettséget igazoló dokumentumok másolata,
  • Motivációs levél, jövedelem igény megjelölésével.
Cégnév: FORDOC Kft