Pályázatíró projektmenedzser

kollégát keresünk a Viapan Group csapatába!

A Dél-Dunántúl meghatározó HR szolgáltatásokat nyújtó cégcsoportja kiterjedt irodahálózattal: ez a Viapan Group. Hozzánk tartozik többek között a piacvezető Meló-Diák és a felnőtt munkavállalókkal foglalkozó Viapan Dologidő. Kis- és középvállalkozó partnereinket továbbá egyedi szolgáltatásként különbözőtámogatások igénylésében pályázati szakmacsoportunksegíti!

Mik lesznek a feladataid?

-EU-s és hazai pályázati lehetőségek figyelemmel kísérése

-Pályázati anyagok összeállítása

-Pályázati elszámolások elkészítése

-Aktív kapcsolattartás az ügyfelekkel, tanácsadás

-Helyszíni ellenőrzéseken való részvétel

Az ideális jelölt rendelkezik:

-Felsőfokú végzettséggel

-Hasonló területen szerzett tapasztalattal

-Felhasználói szintű MS Office ismerettel

-Precíz, rendszerszemléletű hozzáállással

-Kiváló kommunikációs képességgel

-Magabiztos kiállással

Miért éri meg jelentkezni hozzánk?

-Fiatalos, jó kedélyű csapatban dolgozhatsz

-Színvonalas céges rendezvényeken

-és szakmai továbbképzéseken vehetsz részt

Cégnév: VIAPAN DOLOGIDŐ Kft.