Get Work Trend Kft.

Megbízónk pályázati- és projektmenedzsment területen működő vállalat, akikhez

az alábbi munkakörbe keresünk kollégát:

Pályázati tanácsadó

Ezekben a feladatokban számítunk Rád:

  • Vidékfejlesztési programokhoz kapcsolódó projektelőkészítés, pályázatírás és projektmenedzsment
  • A projektekhez tartozó pénzügyi és üzleti tervek összeállítása
  • Pályázati elszámolások készítése
  • Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel
  • Kifizetés igénylés, záróbeszámolók készítése

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Vidékfejlesztéshez kapcsolódó minimum 3 év pályázatírási tapasztalat
  • Önálló és precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség, valamint ügyfélkezelésben szerzett jártasság
  • Magabiztos MS Office ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség

Amit biztosítunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Stabil vállalati hátteret és hosszú távú szakmai lehetőségeket

Munkavégzés helye:

  • Budapest, III. kerület

A meghirdetett pozícióra a „JELENTKEZEM” gomb megnyomásával tudja elküldeni pályázatát!

Cégnév: Get Work Trend Kft