A KPMG a világ egyik vezető könyvvizsgáló, adó- és üzleti tanácsadó cége, 236 ezer dolgozójával 144 országban van jelen. Magyarország TOP100 cége közül 72-nek már dolgoztunk és nem állunk meg! Bármi is érdekeljen a világból, nálunk nagyot léphetsz felé. Lendületes közegben, okos emberek társaságában tanulhatod meg jól használni a tudásodat. Pontosan hogyan? Álláshirdetésünkből megtudhatod, mire számíthatsz a gyakorlatban, ha nálunk dolgozol. Hiszen a te ambíciód, a közös jövőnk.

PÁLYAKEZDŐ ADÓTANÁCSADÓ

Adótanácsadóként a mindennapi feladataidhoz fog majd tartozik:

  • adóbevallások összeállítása,
  • adókalkulációk készítése, adóoptimalizáció,
  • speciális adókérdésekben való segítségnyújtás,
  • adóügyi dokumentációk készítése,
  • átvilágítási jelentések írása,
  • ügyfelek képviselete adóhatóságok előtt,
  • adótanácsadói levelek készítése,
  • adóhatóságokkal szembeni fellebbezések készítése,
  • komplex tanácsadási munkákban a tapasztaltabb kollégák támogatása.

Téged keresünk, ha…

  • gazdasági (preferáltan pénzügy-számviteli) vagy jogi területen szerzett végzettséggel rendelkezel vagy tanulmányaid utolsó félévében jársz,
  • érdekel az adózás és elgondolkodtál már azon, hogy adózás területén helyezkedj el,
  • szeretnél egy általad izgalmasnak tartott adónem szakértőjévé válni, szívesen kipróbálnád magad adótanácsadóként,
  • szívesen használod napi szinten az angol nyelvtudásodat, szóban és írásban egyaránt,
  • erős analitikus készségek, megoldásfókuszú gondolkodásmód, precizitás jellemez,
  • felhasználói szinten használod a Microsoft Office programokat, szívesen dolgozol Excel-ben,
  • olyan munkahelyet keresel, ahol nem csak a szakmai, de az emberi kapcsolatok is fontosak.

Előny, ha…

  • rendelkezel német vagy francia nyelvismerettel.

Mit ajánlunk számodra?

  • Iparág-specifikus tapasztalatra és szerteágazó szakmai tudásra tehetsz szert az összes fő adónemben.
  • Nemzetközileg elismert képesítéseket szerezhetsz.
  • Karrierlehetőséget és széleskörű juttatási csomagot biztosítunk egy gyorsan növekvő, nemzetközi üzleti környezetben.
  • Adótanácsadási területünkön heti 2 nap otthoni munkavégzésre van lehetőséged.
  • A munkavégzéshez szükséges eszközöket biztosítjuk a számodra, céges laptopot és iPhone-t.
  • Performance Manager segítségével biztosítjuk a szakmai fejlődésedet.
  • A közös munkák során rálátásod nyílik számos társosztály (többek között a könyvvizsgálati, a jogi, a tranzakciós tanácsadási, a pénzügyi átvilágítási vagy a vállalatértékelési csapatok) működésére is.
  • Lehetőséged van külföldi tapasztalatszerzésre a KPMG-n belül (akár rövidtávú kiküldetések formájában is).
  • Modern irodai környezetet, saját belsős Rooftop kávézóval.
  • Aktív közösségi élet és rendszeres csapatépítő programok.
  • Fizetés mellett, egyéb juttatásokat biztosítunk számodra (széleskörű cafetéria elemek, egészségbiztosítási csomag, élet-és balesetbiztosítás, szemüveg vásárlás támogatása).
  • Egyetemi tanulmányok támogatása: kötelező szakmai gyakorlat igazolása, szakdolgozathoz kapcsolódó konzulensi támogatás, jogi szakvizsga leigazolása.
  • A gyakornoki időd leteltével lehetőséged van teljes állású ajánlatot kapni tőlünk.
Cégnév: KPMG Global Services Hungary Kft.