BECK AND PARTNERS Kft.
Partnerünk, egy dinamikusan fejlődő magyar családi vállalkozás, amely az építőipar modern és hagyományos kivitelezési technológiáját szaktudással ötvözve
meghatározó szereplője a magyar építőiparnak.

Cégük tavalyi évben bővítette a repertoárját abban a tekintetben, hogy a tervezésen és a kivitelezésen túl, könyvelő és ingatlanközvetítő irodát, valamint önálló tüzépet is üzemeltetnek, és belföldi fuvarozásban is elkezdtek tevékenykedni!

Cégük több házat és lakást épített, valamint újított fel és folyamatosan fejlődik. Tovább kívánják bővíteni csapatunkat is.

Ha szeretne részt venni egy folyamatosan fejlődő cég napi dinamikus életében, csatlakozzon hozzájuk tatabányai központjukba az alábbi pozícióba:

Otthonszakértő/Ingatlanközvetítő

Főbb feladatok, munkák:

  • Cégünk érdekeltségébe tartozó ingatlanok hirdetése, ügyfeleknek bemutatása,
  • Saját kivitelezésű új építésű ingatlanjaink hirdetése/promótálása,
  • Típusházaink hirdetése, értékesítése,
  • Ügyfeleink részére telkek, használt ingatlanok, saját portfólió feltöltése,
  • Ingatlanokkal kapcsolatos adatbázisok kezelése, aktualizálása, kiértékelése,
  • A vásárlók igényeinek pontos felmérése, az igények alapján eladó ingatlanok kiajánlása,
  • Ingatlanértékesítéssel kapcsolatos ügyintézések.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Több éves tapasztalat ingatlanközvetítőként,
  • Igényes, alázatos, segítőkész, ügyfélközpontú hozzáállás,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Pontos és precíz munkavégzés,
  • Számítógépes ismertek,
  • Szerteágazó ingatlanpiaci ismeret,
  • Jogosítvány és saját gépkocsi.

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony, teljes munkaidőben,
  • Stabil alkalmazotti jogviszony és versenyképes jövedelem,
  • Inspiráló és barátságos családias munkakörnyezet,
  • Lehetőség szakmai fejlődésre,
  • Érdekes és változatos projektekben való részvétel,
  • Próbaidőt követően ¼ évente motivációs bónusz.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Ingatlanközvetítő végzettség,
  • Értékbecslő vizsga.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Ingatlanértékesítő
  • Értékesítési munkatárs
  • Építőipar, Ingatlan
  • Ingatlan-, építőipari értékesítés

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Tatabánya.
  • Munkaidő: teljes munkaidő, napi 8 óra.
  • Ha Ön motivált, elkötelezett és szeretne csatlakozni egy olyan csapathoz, amely értékeli a szakmai hozzáértést és minőséget, kérjük, küldje el lehetőleg fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével, valamint referenciával és a referáló személy nevével, telefonos elérhetőségével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!
Cégnév: Beck and Partners - Állás Kft.