Összeszerelő operátor

Leírás

Alumínium nyílászárok, fémszerkezetek gyártásával foglalkozó partnerünkhöz keresünk munkatársakat 1 műszakos munkarendbe Monostorapátiba.

Feladatok

  • Fémszerkezetek és fémkeretek gyártása
  • Alkatrészek gyártása ablakokhoz és ajtókhoz
  • Munkák különböző gépeken a termelésben
  • Munka előírásoknak és minőségi előírásoknak való megfelelés
  • Fontos információk átadása műszakváltáskor
  • Munkahelyi tisztaság és rend

Elvárások
  • Szakmunkás bizonyítvány vagy
  • Fémipari tapasztalat vagy
  • Előny: nyílászáró gyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • 1 műszakos munkarend
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Teljesítmény pótlék
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Gyors munkába állási lehetőség

Irodánk: Veszprém, Jutasi út 11. (Buszpályaudvar 13-as kocsiállással szemben)

Munkavégzés helye

Monostorapáti

Cégnév: Trenkwalder Kft