ÖSSZESZERELŐ OPERÁTOR

MUNKAKÖRT BETÖLTŐ FŐ SZAKMAI FELADATAI:

  • Orvosi készülékek és azok alkatrészeinek, moduljainak összeszerelése, tesztelése és csomagolása
  • A gyártási csoportvezetőtől kapott utasítások végrehajtása
  • Az előállítandó és előállított termékek minőségének fenntartása a rendelkezésre álló utasítások, szabályok, dokumentumok alapján
  • Beszállítói alkatrészek megfelelőségi ellenőrzése beszerelés illetve felhasználás előtt. Eltérés esetén javaslat az esetleges javításra
  • Termelési folyamatok javítása, optimalizálása érdekében meghozott akciók végrehajtásában való aktív részvétel
  • Vállalat működésének fejlesztése érdekében jobbító javaslatok megtétele, többi részleg munkájának segítése

A munkakör betöltésével fontos követelmények:

  • Középfokú végzettség
  • Műszergyártásában, készülék összeszerelésben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Kézügyesség
  • Műszakos munkarend vállalása (2 műszak)
  • Precizitás
  • Képesség az önálló és a csapatban való munkavégzésre egyaránt

ELÖNY

  • A Műszaki tanulmányok / érdeklődés

AMIT KÍNÁLUNK

  • Cafeteria, bónusz, utazási támogatás
  • Szakmai tréningek
  • Barátságos, modern környezet
  • Dinamikus csapat

A STRATEC-nál dinamikus csapatra, nyitott munkakultúrára és lapos hierarchiára számíthatsz. Büszkék vagyunk rá, hogy hosszú távú perspektívát, valamint kihívást jelentő és változatos feladatokat kínálunk kollégáinknak. Új munkatársakat keresünk, akik kezdeményezőek és hajlandók új kihívásokat vállalni..

Amennyiben jelentkezni kíván a hirdetésre, kérjük küldje el magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igényének, valamint a munkakezdés legkorábbi dátumának megjelölésével.

Cégnév: Diatron MI Zrt.