Feladatok

Domaszéki cégünk, a Maurergép Kft, élelmiszeripari gépek gyártásához, új üzemcsarnokába, létszámbővítés miatt összeszerelő kollégát keres.

Feladatok:
  • Gépvázak összeszerelése csavarozással szegecseléssel,
  • Elektromos motorok, hajtóművek összeszerelése,
  • Hajtások gépbe illesztése,
  • Lánc és fogaskerék hajtások szerelése,
  • Csapágyazások beépítése,
  • Korróziómentes acél és szöveterősítésű flexibilis csövezések elkészítése, szerelése,
  • Forgó alkatrészek kenése,
  • Anyag és gép mozgatások, tesztelések
  • Gépszereléshez tartozó dokumentálás,
  • Gépszerelő munkával kapcsolatos egyéb feladatok elvégzése

Elvárások

  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Gyors tanulási képesség
  • Géplakatos tapasztalat
  • Műszaki végzettség
  • Megbízható, lelkiismeretes személyiség
  • Precíz, szabálykövető munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • Elektromos szerelésben szerzett jártasság
  • Gépgyártásban, szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Modern munkahelyi légkőr
  • Kollegiális, kiegyensúlyozott hangulat
  • Azonnali munkakezdési lehetőség
  • Utazási támogatás
  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Általános munkarend

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség

Céginformáció

A Maurergép Kft egy magyar tulajdonú élelmiszeripari gépgyártó és tervező vállalat. Globális kitekintéssel rendelkező, gyümölcsfeldolgozó gépekre specializálódott cég. Több mint 70 országba gyártjuk gépeinket. Büszkék vagyunk innovatív és megbízható termékeinkre, melyeket az utóbbi 10 évben gyártottunk.

A "jelentkezem" gombra kattintva kérem csatolja fényképes önéletrajzát
Cégnév: MAURER GÉP KFT.