Feladatok

  • Autó alkatrészek összeszerelése és sorba rendezése szerelési utasítás alapján.

Elvárások

  • általános iskolai végzettség
  • precíz, pontos munkavégzés

Előnyt jelent

  • korábbi tapasztalat termelő cégnél

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezést további bónuszokkal és juttatásokkal
  • hosszú távú munkalehetőséget egy biztos vállalati háttérrel rendelkező multinacionális cégnél
  • határozatlan idejű munkaszerződést
  • a munkavégzés tiszta, rendezett környezetben, családias légkörben zajlik
  • ha fejlődni szeretnél, mi ezt támogatjuk
  • élvezd nyugodtan az életet akár itthon, akár nyaralás alatt - 24 órás csoportos élet- és baleset biztosítást kapsz a világ összes országára
  • a munkába járásodról is gondoskodunk vállalati buszjáratainkkal (Esztergom és környéke)
  • Azonnali belépés

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Céges busz

Céginformáció

A Summit D&V Kft. autóipari alkatrészek kereskedelmével foglalkozó vállalat, mely 1999. óta végzi tevékenységét Esztergomban, három telephelyen. A megközelítőleg 170 főt foglalkoztató társaság közel három üzemegységgel szolgálja ki üzletfeleit.

A "Jelentkezem" gombra kattintva csatolja kérjük aktuális önéletrajzát.

Cégnév: Summit D & V Kft.