Feladatok:

  • Alkatrészek kézi és gépi összeszerelése
  • A munkautasítások pontos betartása

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Büntetlen előélet
  • Orvosi alkalmassági

Téged keresünk, ha:

  • Jó a kézügyességed
  • Nem okoz gondot a monotónia
  • Könnyen tanulsz
  • Felismered a hibákat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal és kiemelt műszakpótlékokkal
  • Műszakpótlékok
  • Bónuszok
  • Szálláslehetőség - Dorogon és Tokodaltárón
  • Céges buszjáratok több településről /Esztergom, Dorog, Tokodaltáró, Tokod, Tát, Mogyorósbánya, Piliscsév, Leányvár, Kesztölc, Süttő, Lábatlan, Nyergesújfalu, Tát, Párkány, Nána, Kőhídgyarmat, Kéménd, Bény, Csata, Oroszka, Lekér, Zselíz, Garamkövesd, Kicsind, Garampáld, Kisgyarmat, Zalaba, Ipolypásztó, Ipolykiskeszi, Ipolyszalka, Bajta, Muzsla, Köbölkút, Kisújfalu, Kürt, Ebed, Karva, Búcs, Bátorkeszi, Madar, Marcelháza, Dömös, Pilismarót, Virt, Zsitvatő, Dunaradvány, Dunamocs, Szilasháza, Szőgyén, Sárkányfalva, Libád, Béla, Bart/
  • Teljesítmény prémium
  • 13. havi bér
  • Kedvezményes étkezés a gyárba 200 Ft/ nap / menü
  • Mentori támogatás a betanulási időszakban
  • színvonalas oktatás és képzések.
  • Előre lépési lehetőség
  • Fizetési előleg lehetőség 6 ledolgozott nap után
  • Van lehetőség ülő és álló munkát is végezni

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés kezdete: azonnal
  • Munkavégzés helye: Esztergom
  • Műszakrend: 12 órás 2+2
  • Dohányzás szünetekben lehetséges.
Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Fakli Bernadett