Gyere és csatlakozz a 120 éves Richter Gedeon Nyrt. csapatához, Magyarország és a régió meghatározó gyógyszeripari vállalatához!

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

A Richter Gedeon

Orvoslátogató

munkatársat keres.

Feladatok

  • Budapesten belül kapcsolatot tartasz a háziorvosokkal, szakorvosokkal, gyógyszertárakkal, promotálod a Richter termékeit
  • Megtervezed és lebonyolítod a látogatásokat, az itt megszerzett piaci információkat visszacsatolod a Richter felé
  • Megválaszolod az orvosok szakmai kérdéseit
  • Részt veszel szakmai konferenciákon, képzéseken és hasznosítod a gyakorlatban ezt a tudást
  • Szóróanyagok és eszközök kihelyezése patikákban
  • Szakmai és laikus rendezvényeken veszel részt, előadásokat tartasz

Elvárt végzettség és tapasztalat

  • Orvos, gyógyszerész, gyógytornász, dietetikus, diplomás ápoló, biológus, vegyészmérnök vagy egyéb egészségügyi főiskolai végzettség
  • Legalább 2-3 év orvoslátogatói tapasztalat
  • Gépjármű vezetői engedély és vezetési tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes (Word, Excel) ismeretek

Szükséges kompetenciák

  • Együttműködés
  • Eredményorientáltság
  • Szakértelem
  • Változáskezelés
  • Önfejlesztés, fejlesztés

Amit a Richter kínál

Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kap

  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom)
  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk

Várjuk jelentkezésedet, örömmel látunk a Richter család legújabb tagjaként!

Cégnév: Richter Gedeon Nyrt. Kft.