Feladatok:

  • Műanyagipari alkatrészek összeszerelése
  • Fém hajlító forma segítségével, vezetékek meghajlítása
  • Önálló munkautasítás alapú munkavégzés elsajátítása

Elvárások:

  • Gyári környezetben szerzett tapasztalatot
  • Légy igényes a munkádra

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés+műszakpótlék+bónusz
  • =1515 Ft-os bruttó alapbér + műszakpótlék 30% (18:00-06:00 között) + br. 53.000 Ft-ig terjedő bónusz
  • Cafeteria juttatás: bruttó 38.500 FT/hó (próbaidőt követően visszamenőleg is)
  • Megbecsülési bónusz 6. hónap után +100 Ft-tal, 1 év után +300 Ft-tal NŐ az alap ÓRABÉR
  • Hajlításonként +100 Ft. bónusz
  • Jól tervezhető 3 műszakos munkarend

A bejáráson sem kell aggódnod, Komárom környékéről ingyenes és korszerű céges buszjárat biztosított, amelyek WIFI-fel vannak ellátva:

Tatabánya - Tata - Almásfüzitő - Komárom - Ászár - Kisbér - Ete - Csép - Tárkány - Nagyigmánd - Bábolna - Ács - Almáspuszta - Naszály - Mocsa - Kocs - Nagyigmánd - Kisigmánd - Csém - Csicsó - Nemesócsa - Nagykeszi - Megyercs - Keszegfalva - Csallóközaranyos - Bátorkeszi - Madar - Marcelháza - Hetény - Izsa - Komárno - Komárom  Komárom Városközpont - Komárom - Mór - Bakonysárkány

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: Komárom
  • Kezdés: Akár azonnal!

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Vizer-Kőhalmi Nóra