Feladatok

  • Felelős a CH ipari létesítmények (mezőbeni és mezők közötti vezeték, központi létesítmény) berendezéseinek biztonságos üzemeltetéséért, feladata az üzemviteli paraméterek ellenőrzése, dokumentálása előírás szerinti gyakorisággal.
  • A működés során fellépő hibákat analizálja, és javaslatot tesz a közvetlen vezető felé a további intézkedésekre.
  • Figyelemmel kíséri a CH ipari létesítmény gépeinek, berendezéseinek működését, beavatkozik az üzemzavarok megelőzése és a hatékony működés érdekében, rendellenes működés esetén a hatáskörébe rendelt beavatkozásáról önállóan intézkedik.
  • Üzemelteti, felügyeli és időszakosan ellenőrzi a technológia és az ehhez tartozó kiszolgáló létesítmények egységeit, gondoskodik azok biztonságos működtetéséről biztosítva ezzel a CH termelés folyamatosságát.
  • Elvégzi a technológiai rendszerek berendezésein felmerülő, elvárt szakmai kompetenciájának megfelelő karbantartási, hibaelhárítási feladatokat. Hatáskörében ellenőrzi, biztosítja és felügyeli a karbantartás és hibaelhárítás folyamatát.
  • Munkája során gondoskodik a technológiai paraméterek betartásáról, szükséges mértékig beavatkozik a technológiai folyamatokba, a műszaki biztonság, a folyamatos, megbízható működés és a minőség biztosítása érdekében. Betartja és betartatja a minőségirányítási rendszer előírásait.
  • Kapcsolatot tart a hatályos utasítások szerint a diszpécserrel/termeléstechnikussal, eleget tesz jelentési kötelezettségének. Előkészíti a termelés elszámoláshoz szükséges adatokat, megbizonyosodik azok helyességéről, biztosítja a termelési adatok időben történő továbbítását.
  • Elvégzi a technológiai rendszerek berendezésein felmerülő, kompetenciájának megfelelő analizálási, karbantartási, hibaelhárítási feladatokat. Hatáskörében ellenőrzi, biztosítja és felügyeli a karbantartás és hibaelhárítás folyamatát. Együttműködik idegen kivitelezőkkel, irányítja munkájukat.

Elvárások

  • Műszaki középfokú végzettség / technikus / szakirányú szakmunkás
  • Csapatmunkában konstruktív részvételre való készség.
  • Számítógép, MS Office alapfokú kezelői ismerete.

Szükséges kompetenciák:

  • Önálló, felelős munkavégzés, rugalmasság
  • Szervezőkészség, kommunikációs készség
  • Stressztűrő képesség, nagy munkabírás, kitartás
  • Agilitás, konstruktív együttműködés, csapatszellem
  • Megoldásközpontú gondolkodás, pozitív beállítottság
  • Analitikai, veszélyanalizáló képesség

Előnyt jelent

  • Bányabiztonsági, tűzvédelmi, elsősegélynyújtó és biztonságtechnikai szakvizsgák megléte.
  • Nyomástar-tó edény gépész és ADR 1-3 szerinti vizsga.
  • Olajipari, gépészeti/irányítástechnikai/ erősáramú / gyengeáramú alapfokú szakmai ismeretek.
  • A technológiai utasítások, folyamatok/ rendszerek ismerete.
  • DeltaV illetve PLC folyamatirányító rendszer üzemeltetői szintű ismerete.
  • Érvényes „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély.

Amit kínálunk

  • Komplex juttatási csomag
  • Nagyfokú önállóság
  • Csapatban történő munkavégzés

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Orvosi felügyelet
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

Munkavégzés helye: Algyő, Gázüzem

Pozíciód fókusza:

Az Algyő Főgyűjtő üzemvezetési területen a felügyelete alá tartozó technológiák, objektumok CH ipari létesítmények, berendezések, beüzemelése, kezelése, üzemeltetése, karbantartása és a technológiai folyamatok ellenőrzése. Idegen kivitelezőkkel való együttműködés és azok tevékenységének felügyelete. Az előírt paraméterektől eltérő üzemmenet esetén a saját hatáskörébe tartozó beavatkozásokról önállóan dönt, és beavatkozik.

Az érkező CH előkészítése, technológiai folyamat szerinti feldolgozása, kész termékek átadása és a keletkezett nem értékesíthető komponensek biztonságos elhelyezése.

A technológiai folyamatban működő berendezések, eszközök állapotfelmérése, valamint az autonóm karbantartás keretein belül végezhető javítások elvégzése és részvétel az üzemeltetésben.

Cégnév: MOL Magyar Olaj- és Gázipari Nyilvánosan Működő Részvénytársaság