Feladatok

  • Alkatrészek függőpályára történő felrakása és leszedése
  • Vizuális ellenőrzés
  • Csomagolás

Elvárások

  • jó fizikai állóképesség, rugalmasság
  • precizitás
  • jó csapatjátékos
  • sikeres tesztírás

Előnyt jelent

  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • kiemelt műszakpótlék
  • havi jutalom
  • nyári- és karácsonyi plusz juttatás, 13 havi bér
  • havi jelenléti bónusz
  • dolgozói ajánlási program
  • munkaruházat
  • könnyen tanulható, egyszerű munkaműveletek
  • önálló és csapatban végzett munka
  • családias légkör
  • jó csapat, vidám kollektíva
  • tiszta modern munkakörnyezet,
  • szabad hétvégék, szombati túlórázási lehetőség
  • csapatépítő összejöveteleken való részvételi lehetőség
  • szakmai fejlődési, előre lépési lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

  • Stabil háttérrel rendelkező villamos-energia hálózat építés területén ismert és elismert magyar cég járműipari alkatrészek felületkezelésével foglakozó devecseri üzemébe keres kollégákat a fenti munkakörbe.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: VILLKÁSZ Kft.