Feladatok

  • Termékek specifikációk alapján történő tesztelése, tisztítása, minőségi ellenőrzése.

Elvárások

  • Két-háromműszakos munkarend vállalása.
  • Befejezett általános iskolai tanulmányok.
  • Megbízhatóság.
  • Monotonitástűrés.

Előnyt jelent

  • Elektrotechnikusi/szakmunkási vagy egyéb releváns végzettség és/vagy tapasztalat.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret.

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér
  • Bruttó 105 000 Ft BELÉPÉSI BÓNUSZ a saját állományba, első alkalommal belépett munkavállalók részére, első 3 hónapra elosztva havi bruttó 35 000 Ft
  • Bruttó 75 000 Ft/hó teljesítményhez kötött bónusz
  • Munkakörtől függő pótlék
  • Műszakpótlék.
  • Túlóra pótlék.
  • 6 hónap után cafetéria
  • Nettó 70 000 Ft ajánlási bónusz
  • Bejárási költség térítés.
  • Bejelentett munkahely
  • Megbízható vállalati háttér.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Parkoló

Céginformáció

Cégünk, a CTDI Kft. egy multinacionális elektronikai készülékek nagytételes javítás-felújításával foglalkozó vállalat.
Munkatársat keresünk telekommunikációs egységek kozmetikai felújítására
Operátor
pozícióba, 2-3 műszakos munkarendben
Elérhető bruttó fizetés 400 000 - 420 000 Ft.
A MUNKAKÖRT MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGŰEK IS BETÖLTHETIK.
Cégnév: CTDI Kft.