Humán Centrum Kft.

Operátor

Leírás

Partnercégünk az egyik vezető autóipari beszállító, beleértve a prémium kategóriás autóipar számára innovatív beltéri alkatrészek gyártását. Elsősorban bőrrel bevont alkatrészeket gyártanak olyan prémium márkák számára, mint a Lamborghini, Bentley, BMW, AMG-Mercedes, Porsche vagy Audi. Már két évtizede a megye egyik legstabilabb foglalkoztatója, a térség gazdaságának jelentős motorja.

Feladatok

  • gépkezelés
  • termékek ellenőrzése
  • bőranyagok kasírozása
  • elemek ragasztása

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Munkaidő

  • 3 műszakos munkarend (6:00-14:00;14:00-22:00;22:00-6:00)

Amit kínálunk

  • alapbér
  • műszakpótlék + 30% (18-6 óráig)
  • negyedéves prémium, év végi bónusz
  • ingyenes céges buszjárat Pécsről, Komlóról, Dombóvárról és Bajáról
  • 30 Ft/km üzemanyagköltség-térítés
  • 100% bérlettérítés
  • folyamatosan fejlődő, stabil munkakörnyezet
  • összetartó, lendületes csapat
  • hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű szerződéssel
  • munkaruha és saját, zárható szekrény

Előnyök

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Bonyhád
Cégnév: HumanCentrum Kft.