Feladatok

  • A vállalat napi operatív és adminisztratív feladatainak összefogása és irányítása;
  • Stratégiai projektekben részvétel (IT projekt, szervezet fejlesztés);
  • Adminisztratív csoport megszervezése, irányítása, feladatkörök kidolgozása és betartatása;
  • Idő- és erőforrás-menedzsment folyamatok kialakítása és végrehajtása, beleértve a munkaidő-nyilvántartást, a feladatok priorizálása, a határidők kezelését és az erőforrások optimális kihasználását;
  • Céges oktatási igények felmérése és leszervezése;
  • A társosztályok közötti kommunikáció hatékonyabbá tétele;
  • Felügyelet az üzleti folyamatok felett, hogy biztosítsa a hatékony és sima napi működést;
  • Dokumentációs rendszer kialakítása, amely tartalmazza a folyamatleírások, eljárások, útmutatók és egyéb dokumentumok létrehozását és karbantartását;
  • A vállalati teljesítmény monitorozása, értékelése és az esetleges problémák vagy hiányosságok kezelése;
  • Külföldi projektirodák létrehozásában segédkezés;
  • Külföldi projektirodák operatív működésének felügyelete;
  • Esetenként külföldi utazások;

Elvárások

  • Önálló munkavégzés és együttműködésre való képesség;
  • Vezetői tapasztalat; globális látásmód;
  • Hatékony munkavégzés, nagy precizitás, elemzőképesség; rugalmasság,
  • Csapatjátékos szemlélet és pozitív attitűd;

Szükséges végzettség, tapasztalat:

  • Főiskola vagy egyetemi végzettség főleg gazdasági területről;
  • Legalább 5 éves hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Jártasság folyamatok feltérképezésében és azok kiépítésében;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;

Amit kínálunk

  • Energikus, barátságos, fiatal csapat, kiváló kollégák,
  • Kiváló munkakörülmények,
  • Egyedülálló szakmai kihívást jelentő projektekben való részvétel,
  • Versenyképes juttatási csomag,

Munkavégzés helye:  Budapest, II. kerüle

Cégnév: Raw Development Kft.