Partnerünk a térség egyik jelentős gyártási kapacitással bíró vállalata. A cégcsoport közép- és felsőkategóriás kerékpárok, kerékpáralkatrészek és kiegészítők gyártásával és értékesítésével foglalkozik.

Operatív beszerző

Feladatok

  • Alapanyagok, alkatrészek megrendelése a beszállítóktól, és az ehhez
    kapcsolódó adminisztráció
  • A megrendelések nyomonkövetése, felmerülő problémák megoldása.
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, társosztályokkal
  • Raktárkészlet folyamatos ellenőrzése, optimális készletszint biztosítása
  • Beszállításokhoz kapcsolódó számlák, bizonylatok ellenőrzése

Követelmények

  • Legalább középfokú végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Magabiztos, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, Ms Office programok
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Hatékony tárgyalási képesség
  • Agilis hozzáállás és proaktív munkavégzés

Amit kínálunk

  • Versenyképes kompenzációs csomag (célprémium, cafeteria, bejárás
    támogatás, rezsi támogatás, jelenléti bónusz)
  • Stabil vállalati hattér, energikus csapat, folyamatosan fejlődő ipari környezet,
    ökológiai tudatosság
  • Változatos csapat-és közösségépítő programok, tesztkerékpár használata
  • Családtámogatási juttatások, egészségmegőrző programok
  • Átfogó betanulási program, folyamatos képzési lehetőség

Munkavégzés helye

Tószeg

Cégnév: Randstad Hungary Kft.