Feladatok

  • Közösségi média oldalak kezelése tartalomgyártással
  • Grafikai, szerkesztési munkák (bannerek, postok, leafletek)
  • Honlap kezelése (UNAS, Magento és saját fejlesztésű software)
  • Hírlevelek készítése (elsősorban Mailchimp)
  • Nyomtatványok ellenőrzése, lektorálása (lokalizálás)
  • Tendereztetés, árajánlatok kérése, összegzése beszerzés esetén (elsősorban reprezentációs és üzleti ajándékok)
  • Marketing raktár kezelésében való részvétel
  • Prezentációk készítése, az ehhez szükséges háttérmunkák elvégzése
  • Havi beszámoló a Marketing vezető, Ügyvezető és az olasz anyavállalat felé
  • Termékekről szóló oktatásokon való részvétel (Zoom és személyesen, Olaszországban)
  • Bemutatókon, kiállításokon való részvétel és a cég képviselete
  • Kisebb rendezvények szervezésében való részévétel (pl. termékoktatás)
  • Versenytársak tevékenységének és online jelenlétének monitorozása
  • Állandó, szoros kapcsolattartás kollégáinkkal, szóban és írásban egyaránt, alkalmanként Partnereinkkel

Elvárások

  • Pályakezdők is jelentkezhetnek
  • Számítógépes ismeretek (elsősorban Excel és PowerPoint).
  • Kiváló kommunikációs készség, kreativitás
  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség, optimista személyiség
  • Felelősségtudat, rugalmasság, megbízhatóság
  • Proaktivitás, önálló gondolkodás
  • Tanulási hajlandóság
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (olasz anyavállalatnál történő betanulás és további termék tréningek okán)

Előnyt jelent

  • Közösségi média kezelésében és/vagy tartalomgyártásban szerzett tapasztalat
  • Grafikai ismerek (Adobe)
  • Bármilyen referencia és/vagy portfólió korábbi munkákból
  • Kéziszerszámok, és/vagy munkavédelem területén szerzett hasonló tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Teljesítményen alapuló juttatás
  • Összetartó, lendületes, dinamikus csapat
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Céges telefon, laptop
  • Próbaidő után alkalmanként home office lehetősége

Céginformáció

A Beta-Hungary Kft, a nemzetközi és hazai viszonylatban is nagy múlttal rendelkező, professzionális kéziszerszámokat gyártó és forgalmazó olasz BETA Utensili S.p.A. magyarországi leányvállalata keresi új kollégáját fóti telephelyére (HelloParks)

A "Jelentkezem" gomra kattintva, kérjük, csatolja magyar és angol nyelvű, fényképes önéletrajzát!

Cégnév: MYK Partner Kft.