Budapesti partnercégünk megbízásából keresünk diákokat, a VII. kerületbe az alábbi pozícióba:

Online Marketing Tanácsadó

Feladatok:

- Magyar és külföldi ügyfelek weboldal teljesítményének elemzése, összefüggések feltárása, megoldási javaslatok készítése,

- weboldalak, YouTube csatornák keresőoptimalizálása (onsite és offsite SEO),

- elemzési feladatok, SEO audit készítése,

- Árajánlatok, riportok készítése,

- Grafikusok, webfejlesztők munkájának koordinálása,

- Kapcsolattartás magyar és külföldi ügyfelekkel

Elvárások:

- gazdasági vagy kommunikációs folyamatban/agy befejezett felsőfokú tanulmány,

- nappali tagozatos aktív vagy passzív hallagatói jogviszony

- heti minimum 20 óra vállalása hétköznapokon

- online technológiai újdonságok, műszaki és matematikai affinitás,

- erős analitikus készségek,

- magabiztos angol nyelvtudást írásban és szóban (ügyfél kommunikáció, szakmai anyagok feldolgozása),

- feladatok minőségi, határidőre történő elvégzése

- jó problémamegoldó készség

- önállóság

Referenciaszám:
REF:pd1408
Kapcsolattartó:
Sárosi Georgina