Feladatok

  • Széles formátumú - digitális nyomtatógépek kezelése
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Nyomtatógépek és környezetének tisztán tartása
  • Gyártások dokumentálása

Elvárások

  • Önálló munkavégzés
  • Alapfokú számítógépes ismeretek
  • Nagyfokú precizitás, pontosság, rendszeretet
  • Megbízhatóság, mobilitás
  • Műszakba járás

Előnyt jelent

  • Nyomdaiparban, gépkezelő operátorként szerzett tapasztalat
  • Alapszíntű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Tiszta, rendezett munkakörülmények
  • Azonnali kezdés
  • Dinamikusan fejlődő fiatalos csapat
  • Betanítás
  • Könnyű, biztonságos fizikai munka
  • Családbarát munkahely
  • Fejlődési lehetőség
  • Havi teljesítmény alapú mozgóbér

Céginformáció

Óriás méretű vizuál-kommunikációs nyomda és display termékeket gyártó a régióban vezető nyomdaipari vállalat.

Fényképes Önéletrajzát nettó bérigény feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el.
Cégnév: BIGPRINT HUNGARY Kft.