Feladatok

  • fuvarszervezés
  • adminisztráció
nemzetközi fuvarok szervezése, kapcsolattartás alvállalkozókkal, megrendelőkkel, telepekkel; valamint telefonon, skype-on, e'mail-en történő intenzív napi kommunikáció.

Elvárások

  • érettségi
  • számítógép felhasználói szintű ismerete
  • angol kommunikációképes nyelvtudás

Előnyt jelent

  • német középfokú nyelvtudás
  • rátermettség
  • fejlődés iránti elkötelezettség
Az előre jutási vágy számunkra fontosabb, mint a szakirányú képzettség.

Amit kínálunk

Kiemelt bérezés + egyéb juttatások (pl. nyelvpótlék, munkába járási/lakhatási támogatás, tavaszi/karácsonyi prémium, stb.).

Céginformáció

22 éve működő, tőkeerős bajai szállítmányozási vállalat munkatársat keres nemzetközi szállítmányozási ügyintéző munkakörbe.

Fényképpel ellátott önéletrajz.
Cégnév: Agrotrain Szállítmányozási és Tömegárufuvarozó Kft.