Feladatok

- útépítési munkák helyszíni irányítása, ütemterv szerinti vezetése
- kapcsolattartás az építésvezetővel
- alvállalkozók koordinálása
- a munkaterületre rendelt erőforrások hatékony működtetése
- a munkavégzés során közvetlen kapcsolattartás a megbízó helyszíni képviselőjével
- határidők és minőségi követelmények folyamatos ellenőrzése
- projektek dokumentálása
- munkabiztonsági előírások felügyelete, betartásának biztosítása

Elvárások

Minimum mélyépítő technikusi végzettség

Előnyt jelent

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Felsőfokú építőmérnöki végzettség

Amit kínálunk

- Folyamatos szakmai fejlődés
- Stabil szakmai háttér
- Dinamikus, fiatalos csapat
- Versenyképes fizetés
- Céges autó, céges telefon

Céginformáció

Építőipari cég

Önéletrajz, motivációs levél, szakmai végzettséget igazoló bizonyítvány
Cégnév: Mega-Sped Kft.