Feladatok

-gyártási terület minőségtudatos gyártásirányítása,
-munkavédelmi technológiai előírások, minőségi elvárások betartása
-munkafolyamatok nyomon követése
-termelési program betartás,betartatása
-az irányítása alá beosztott emberek motiválása, felügyelete
-folyamatfejlesztési javaslatok kidolgozása.
-karbantartási szükségletek jelzése
-kapcsolattartás részlegvezetőkkel, üzemvezetőkkel
-műszak átadás/átvétellel kapcsolatos feladatok elvégzése

Elvárások

Előnyt jelent

- német nyelvismeret

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem br:700.000-tól
Átlagon felüli üzemátlag prémium: 16%-17%
Műszakpótlék:14h-06h-ig 150%
Túlórapótlék:  hétköznap 200%-225%, hétvége 225%-275%
Egy hónap munkaviszony után, Családtámogatás összege: 40.000 Ft/hó
Folyamatosan fejlődő munkakörnyezet
Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű bejelentett munkaviszony
Kollégák részére a munkába járás költségeit gépkocsi esetén: 25 Ft/km, bérlet esetén 100%-ban térítjük
A munkaruhák tisztaságáról, heti rendszerességgel, mi gondoskodunk
Elsősorban Kiskunfélegyházán vagy környező településeken lakók jelentkezését várjuk

Céginformáció

Főbb tevékenységi körünk: Acél illetve egyéb, réz, alumínium, edényfenekek, záróelemek, mélyhúzott elemek, valamint különlegesen préselt elemek gyártása hideg-, melegalakítással, hőkezeléssel és felületkezeléssel.
Cégnév: TORUS ACÉLTERMÉKGYÁRTÓ KFT.