Az F. Segura Hungária Kft. spanyol autóipari cégcsoport tagja, mely csoport fémalapú alkatrészek tervezésével, gyártásával és összeszerelésével foglalkozik. Termékeit világszerte értékesíti. A vállalat hosszú múltra tekint vissza, alapításunk óta fejlődésünk állandó.

A következő munkakörbe keresünk kollégát:

Műszakvezető

FŐBB FELADATOK, FELELŐSSÉGI KÖRÖK:

  • A műszak direkt és indirekt erőforrásainak beosztása és kezelése a napi gyártási terv teljesítése érdekében.
  • Meghatározott minőségi eljárások betartásának felügyelete.
  • Gyártási terv elemzése a műszak során bekövetkező nem várt események elővetítése érdekében.
  • Műszak termelésének irányítása a gyártástervezési és a termelési vezető által meghatározott prioritásoknak megfelelően.
  • Műszak hatékonyságának optimalizálása, meghatározott célokon belüli gyártás.
  • Munkalapok kezelése.
  • Gyártás során észlelt események jelentése.
  • Döntéshozás a Termelési vezető távollétében keletkezett, előre nem látott körülmények esetén.
  • Folyamatok fejlesztésének és optimalizálásának ösztönzése.
  • Napi műszakjelentés elkészítése.
  • Felügyelete alá tartozó személyzet vezetése és motiválása.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú műszaki végzettség.
  • Hasonló pozícióban eltöltött minimum 2 év.
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek.
  • Általános környezet-, egészség- és munkavédelmi ismeretek.
  • 3 műszakos munkarend vállalása.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Lehetőséget, hogy a legversenyképesebb iparágban fejlődhess és tanulhass, hiszen valóban nincs két egyforma napunk.
  • Szakmai és nyelvi képzésekkel támogatjuk fejlődésed.
  • Támogató és szakmailag felkészült csapat lesz segítségedre nap mint nap.
  • Mindezek mellett az alapbéreden túl Cafeteria, bónusz és utazási támogatással, valamint éves balesetbiztosítással köszönjük meg a sikerünkbe fektetett energiád.
Cégnév: F. Segura Hungária Kft. (FSegura csoport)