Feladatok

  • Napjaid során nyomon követed a kitűzött napi termelési terv alakulását és proaktív problémamegoldó képességednek köszönhetően időben reagálsz a kihívásokra.
  • Körültekintő szervezésed és a 5-7 fős csapatod motivált irányítása által könnyedén biztosítod a folyamatos termelést, kezdve az anyagok átvételétől, a hatékony létszámgazdálkodáson át, egészen az üzem elvárt műszaki és higiéniai állapotáig.
  • Csapatoddal élen jártok a hatékonyságnövelési és veszteségcsökkentési projektekben, miközben szem előtt tartjátok a biztonságos és higiénikus munkakörnyezetet.
  • Számítógépes ismereteid megkönnyítik a rendszeres riportok és üzemi dokumentumok elkészítését.
  • Nemcsak a mennyiség, de a minőség is elengedhetetlen számodra.

Elvárások

  • Elhivatott és dinamikus személyiséggel rendelkezel, aki önállóan, lelkiismeretesen és felelősségteljesen végzi a munkáját
  • Folyamatos munkarend vállalása megoldható számodra (3 nap 6:00-18:00, 3 nap pihenő, 3 nap 18:00-06:00)
  • Minimum középfokú végzettséged van
  • Hasonló munkakörben szerzett releváns 1-3 év tapasztalat

Amit kínálunk

  • Mert a folyamatos műszakrendet és a túlórákat korrekten díjazzuk
  • Tisztességes fizetésed minden hónap 10-ig megbízhatóan megérkezik a számládra
  • Munkaruhát biztosítunk
  • Szeretnénk megkönnyíteni a bejutásod, a távolsági tömegközlekedési bérleted 100%-át térítjük, illetve a gépjárművel való közlekedésnél 30 Ft/km térítést nyújtunk
  • Munka mellett figyelünk a feltöltődésre és a közös élményszerzésekre is, ezért számos jó hangulatú vállalati rendezvényt szervezünk, ahova szeretettel várunk minden kollégát

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

Hallottál már a Filmex Kft-ről? Cégünk több, mint 25 éves múlttal rendelkezik, 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozásként működik.
Fő tevékenységünk vevői igényekhez igazodott polietilén csomagolóanyagok gyártása ipari, mezőgazdasági vagy háztartási felhasználásra.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.

Cégnév: Filmex Packaging Kft