Feladatok

  • Minden tevékenység koordinációja és felügyelete a CNC és motorösszeszerelés részlegen
  • A termelési tervek felügyelete a mennyiséget, átfutási időt, termelékenységet és a minőséget illetően
  • A termelési tervek betartása érdekében szükséges személyzet koordinációja, vezetése és felügyelete
  • Munkahelyi belső szabályzat betartatása a részleg munkavállalóival
  • Részvétel a termelési folyamatok folyamatos fejlesztésében
  • A hibaelhárítás és hibaelkerüléshez kapcsolódó megelőző és korrekciós intézkedések kezdeményezése

Elvárások

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Minimum 3 éves gyártócégnél szerzett műszakvezetői tapasztalat
  • Megbízhatóság, terhelhetőség, önállóság, dinamizmus
  • Problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség.
  • Határozatlan idejű szerződés.
  • Üzemanyagtámogatás vagy távolsági bérlet támogatás.
  • Jutalom rendszer.
  • Betanulási jutalom a próbaidő és betanítás sikeres teljesítéséért!
  • Szakmai fejlődési lehetőség.
  • Nemzetközi, professzionális munkakörnyezet
  • Piacvezető, stabil hátterű, dinamikusan fejlődő cég
  • Versenyképes fizetés.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Az Orange1 Hungary Kft(régi nevén: EME Kft) 1998-ban alakult elektromos tekercsek gyártójaként az Orange1 cégcsoport tagjaként. Az Orange1 Holding egy nemzetközi hírű cégcsoport, az egyfázisú és háromfázisú aszinkron villanymotorok egyik legjelentősebb európai gyártója.

Az Orange1 Hungary Kft minden alkatrészt automatizált gyártósorokkal és fejlett technológiájú berendezésekkel gyárt a termelés magas szintjének fenntartása érdekében.
Olyan nemzetközi piacokat céloz meg, amelyek értékelik Európa szívében elfoglalt stratégiai pozícióját
A vállalat az ügyfelek igényeihez igazodó, személyre szabott termékek sorát fejleszti és gyártja, garantálva a megbízhatóságot és a nagy teljesítményt.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát!
Cégnév: Orange1 Hungary Kft.