Feladatok

A Kürtős Legenda főállású Műszakvezetőt keres, állandó munkára, fesztiválos csapatába. Budapesti központ, országos munkavégzés.

Feladata
  • Csapatot, csapatokat épít.
  • Legfőbb feladata az eltervezett, kitűzött forgalmak elérése a kürtőskalácsütő csapattal. Minden eszközt, a csapat teljes erejét és önmaga tudást erre fordítja, kompromisszumok nélkül.
  • Kürtőskalácssütőként dolgozik a csapat részeként és belülről irányítja a csapatát.
  • Megtanulni a szakmai fortélyokat és alkalmazni, valamint alkalmaztatni a kollégákkal.
  • Céges szabályok betartása, betartatása.
  • Motivációs programok átadása a kollégák számára.
  • Jókedv megteremtése a csapatban.

Körülmények
  • A csapatot a saját képére is formálja a meglévő rend megtartása mellett.
  • 1 vagy 2 szabad hétvége/hónap – megállapodás szerint.
  • Forgalmi bónuszok és más juttatások. Magasabb fizetés lehetősége, mint a kürtőskalácssütőknek.
  • Vidéki munkák, hétvégente akár 1-2 nap ott alvással.
  • 500. 000 Ft feletti alapfizetések+bónuszok+Műszakvezetői jutalék, cégen belüli megbecsülés, önálló jogkörök, főállás.
  • Rögzített folyamatleírások (mit, hogyan kell végezni, ami neked nagy segítség) mellett kell a munkád végezni. Ellenőrizzük és támogatjuk a munkádat a folyamatleírás alapján.
  • 10 éves múltunkból sokat kell tanulnod, elvárjuk és hetente ellenőrizzük, hogy alkalmazd azt a tudást, amit átadunk.
  • Középvezetői pozíció. Előmeneteli lehetőség üzletvezetőként, marketingesként, értékesítőként, üzemeltetési igazgatóként.
  • 17-21 nap munkavégzés/hó.
  • Kemény fizikai és mentális munka.
  • Szabadtér, lazaság, országlátás.

Előny
  • Meglévő, vendéglátás, kereskedelem terén szerzett tapasztalat mellett az a szándék, hogy legyen egy biztos és állandó munkahelye.
  • Jogosítvány.
  • Tapasztalat nélkül is lehetsz Műszakvezető, ha kellőképpen van benned kitartás, elhivatottá tudsz válni, képes vagy tanulni és alázattal lenni a kollégáid felé.
  • Jókedvű, pozitív személyiség

Elvárások

  • Kiemelten fontos az összeférhetőség.
  • Jó fizikai állapot, aki bírja a fizikai munkát a vendéglátás terén.
  • Irányításban szerzett tapasztalat vagy ezirányú érdeklődés. Tapasztalat hiányában abban az esetben van mód nálunk dolgozni, ha már rendelkezel önálló célokkal és azok érdekében teszel.
Cégnév: M STORE Magyarország Kft.