Hazánk legdinamikusabban fejlődő Flight Catering cége a Gastland Flight Catering Kft.

MŰSZAKVEZETŐ

(napi légiipari ellátmány összekészítéséért felelős csoport napi munkafolyamatainak koordinátora) munkakörbe várja a jelentkezőket

Feladatok

  • Műszakok átadása, átvétele, indítása. 4 – 5 ember napi feladatainak koordinálása ,ellenőrzése es irányítása
  • A műszakon belüli tevékenységek összehangolása, minőségbiztosítási rendszernek való megfelelőség biztosítása, HACCP rendszer szabályainak ismerete és betartatása.
  • Beérkező megrendelések kezelése, reptérre való kiszállítás szervezése.
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, kért adatok időben történő leadása.
  • Raktári készlet kezelése, nyilvántartása, heti leltárak végrehajtása.
  • A munka- és tűzvédelmi utasítások betartása, betartatása.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • B kategóriás jogosítvány.
  • Érettségi.
  • Büntetlen előélet.
  • Angol erős középfok/kommunikációs szint.
  • Számítógép felhasználói szintű kezelése, EXCEL, WORD programok biztos ismerete.
  • Önálló munkavégzés, gyors döntéshozatal.

Amit kínálunk

  • Neves légitársaságokkal való munkavégzési tapasztalatot.
  • Hosszútávú fejlődési lehetőségeket, biztos megélhetést.
  • Kedvezményes étkezési lehetőséget.

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett csoportvezetői tapasztalat.
  • Emelt szintű angol nyelvtudás.
  • C kategóriás jogosítvány.

Ha felkeltette érdeklődésed a pozíció, akkor várjuk jelentkezését és önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Gastland Flight Catering Kft.