Feladatok

  • A gyártás folyamatosságának megszervezése
  • A mennyiségi és minőségi célok megvalósulásának figyelemmel kísérése
  • A gyártósorokon munkát végző operátorok, gépbeállítók munkájának közvetlen irányítása (kb. 20-25 fő)
  • A gyártó területen a rend, tisztaság biztosítása
  • Napi riportok elkészítése

Elvárások

  • Középfokú végzettség (érettségi, műszaki szakirány előny)
  • Számítógép felhasználói szintű kezelése
  • Gyártó területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Jó szervező- és kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó és stressz tűrő képesség

Előnyt jelent

  • Élelmiszergyártás területén szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag (utazástámogatás, cafetéria)
  • Stabil vállalati működés, támogató vállalati kultúra
  • Fiatalos, lendületes csapat

Céginformáció

A Piko-Pet Food kft.-nél közel 10 éve készítünk finomságokat kutyusoknak és cicáknak Füzesabonyban. Az alakulásunk óta eltelt években folyamatosan fejlődünk és mára a magyar piac jelentős szereplőjévé váltunk. Célunk a piaci részesedésünk növelése és a vásárlóközönség egyre sokrétűbb igényeinek való megfelelés.
Bővülés céljából keressük az új műszakvezető kollégánkat!
Azonnal kezdhetsz! Várunk!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolni önéletrajzát!

Cégnév: Piko-Pet Food Kft.