Feladatok

  • A javításra érkezett gépjárművek dokumentációjával kapcsolatos ügyintézés
  • Javítási megbízások nyitása és kezelése a rendszerben
  • Eredményes együttműködés a szerviz és raktár terület munkatársaival
  • A vállalati és importőri rendszereken keresztül beérkező online megkeresések kezelése, árajánlatok készítése és nyomon követése
  • Flottakezelők rendszereinek aktív használata, ajánlatok küldése és nyomon követése
  • Belső javítási megbízások kezelése, számlázása a vállalatirányítási rendszerben
  • Időszakosan, szükség esetén a munkafelvételen történő helyettesítés
  • Mobilitás autók kiadásának és visszavételének kezelése, nyomon követése
  • A különböző, ügyfelektől bekérendő nyilatkozatok és egyéb dokumentumok kezelése
  • Az importőri applikációk használata, bemutatása az ügyfeleknek

Elvárások

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Legalább 3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • „B” kategóriás vezetői engedély
  • Kiváló rendszerlátó képesség, a munkafolyamatok gyors átlátása
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség
  • Kiváló kommunikációs készség, ügyfélközpontú beállítottság
  • Terhelhetőség, magas stressz tűrő képesség
  • Együttműködő, motivált, megbízható személyiség
  • Felhasználói szintű számítás-technikai ismeretek

Előnyt jelent

  • Mercedes-Benz, KIA, Jeep, Fiat személygépjármű márka- és típusismeret
  • Angol és/vagy német kommunikációs szintű nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes, teljesítményarányos, bejelentett bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Magasan felszerelt szerviz, kiváló munkakörülmények
  • Nemzetközi hátterű cég nyújtotta stabil munkahely

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest XIII. kerület
MUNKAKEZDÉS: Azonnal

Várjuk önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.
Cégnév: Pappas Auto Magyarország Kft