Feladatok

            Feladatok:

  • Megrendelőktől beérkezett műszaki rajz dokumentációkból 2D rajzoló szoftver segítségével rajzok készítése, kontúr vágó gépek (plazma vágó, lézer vágó gépek) számára.
  • CAD file-ok ellenőrzése, esetleges hibák feltárása, javítása.
  • Gépgyártás technológus, mérnökök munkájának támogatása.
  • Gyártással való együttmüködés.

Elvárások

Elvárások:

  • Egyedi gyártásban, és fémmegmunkálásban szerzett releváns tapasztalat.
  • CAD programok és MS Office magabiztos használata.
  • Önálóság, precizitás, munkára való igényesség.
  • Középfokú gépipari végzettség.
  • Hajlandóság a tanulásra és az új ismeretek megszerzésére.
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Előnyt jelent

Hegesztőüzemi munkatapasztalat
Német és / vagy angol nyelvtudás
Keszthely környéki lakhely

Amit kínálunk

Hosszútávú stabil céges háttér, folyamatos fejlődéssel szakmai kihívásokkal
Versenyképes bérezés
Bejárási támogatás

Céginformáció

Vállalkozásunk több évtizede beszállítója számos neves nyugat-európai gépipari cégnek. Fő profilunk hegesztett, forgácsolt gépalkatrészek gyártása.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérem csatolja szakmai önéletrajzát.

Cégnév: VEGS Vasipari és Gépgyártó Kft.