Feladatok

Vezető építőmérnök tervező irányítása mellet magasépítési tartószerkezeti kiviteli tervek készítése számítógépes tervező (CAD) vagy számítógépes tervező és rajzoló (CADD) eszközök használatával. Műszaki leírások szerkesztése. Kapcsolattartás és egyeztetés ügyfelekkel és egyéb szakági tervezőkkel.

Elvárások

Egyetemi vagy főiskolai magasépítési építőmérnöki diploma. Autocad és Axis VM szoftverek felhasználó szintű ismerete. Angol vagy német nyelv középfokú ismerete.

Előnyt jelent

Tartószerkezeti tervezésben eltöltött gyakorlat.
Angol és német nyelv felső fokú ismerete.
Autodesk Revit, Advance Steel, Robot Structural Analysis szoftverek felhasználó szintű ismerete.
Nemetschek Allplan, VbExpress, SteelExpress szoftverek felhasználó szintű ismerete.

Amit kínálunk

Stabil munkakörnyezet. Megfelelő, teljesítmény arányos bérezés. Szakmai továbbfejlődési lehetőség.

Céginformáció

A Béth-Bau kft. 2007 óta foglalkozik folyamatosan és aktívan épület szerkezetek tervezésével. Bár a mai napig a statikai tervezés a főprofilunk, az alapítás óta igyekszünk mindenben segíteni ügyfeleinknek, mint például talajmechanikai adatszolgáltatások és egyéb szaktanácsadások. Családi házak, luxus lakóépületek, kisebb társasházak, mezőgazdasági, egyéb sport-, és ipari létesítmények tartószerkezeti tervezése adja a munkáink jelentős részét. Fiatalos csapatunk van.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja a magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és 3-3 darab, Ön által készített monolit vasbeton és acél szerkezeti pdf rajzot referenciának.
Cégnév: BÉTH-BAU Korlátolt Felelősségű Társaság