Feladatok

  • Új műszaki beruházási projektek lebonyolítása (új ingatlanok kivitelezése, meglévő ingatlanok műszaki fejlesztése, felújítása, átalakítása);
  • Új fejlesztési lehetőségek műszaki szempontú előzetes vizsgálata, kivitelezési munkák felmérése, előkészítése szakmai javaslattétel;
  • Beruházási projektek ütemtervének összeállítása, erőforrások és költségek menedzselése;
  • Meglévő ingatlanok időszakos műszaki szemléje, állapotfelmérése, rövid, közép és hosszútávú beruházási feladatok meghatározása;
  • Tervezési munkák előkészítése, engedélyezési és kiviteli tervek elkészíttetése, tervezési munka szakmai támogatása, kontrollja, engedélyeztetési eljárásokban való közreműködés;
  • Új kivitelezők, tervezők felkutatása, kapcsolatok kialakítása, kapcsolattartás a partnerekkel (beszállítókkal, alvállalkozókkal, hatóságokkal, pályázati cégekkel);
  • Árajánlatok bekérése, tendereztetések, ártárgyalások lebonyolítása;
  • Műszaki javaslatok, árajánlatok elbírálása, szükséges döntés előkészítő anyagok elkészítése;
  • Kivitelezői szerződések szakmai előkészítése;
  • Beruházások során projektvezetői feladatok ellátása, a beruházási munkaterületek helyszíni látogatása, kivitelezések szakmai felügyelete, műszaki kooperációk tartása, a munkák szervezése, összehangolása, irányítása, ellenőrzése;
  • Piaci árak folyamatos figyelése, elemzése;
  • Megvalósult műszaki beruházások, fejlesztések műszaki adminisztrációja, elszámolások elkészítése, műszaki tervdokumentációk begyűjtése, ellenőrzése, elemzések, kimutatások elkészítése;
  • Pótmunkák, garanciális hibák javításainak koordinációja, ellenőrzése, garanciális bejárások lebonyolítása;
  • Rendszeres riportálás beruházási osztályvezető részére

Elvárások

  • Legalább középfokú műszaki szakirányú végzettség (magasépítő technikus);
  • Releváns munkatapasztalat, projektvezetésben vagy műszaki vezetőként szerzett gyakorlat;
  • Számítógépes ismeretek: MS Office programok kiváló ismerete;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Határozott fellépés, világos, lényegre törő, egyértelmű kommunikáció;
  • Jó konfliktuskezelés, stressztűrés;
  • Kiemelkedő szervezőkészség és problémamegoldó képesség;
  • Projektszemlélet és időgazdálkodás;
  • Önálló, precíz, eredmény orientált munkavégzésre való képesség;
  • Felelősségvállalás, valamint elkötelezettség a munkája iránt;
  • Utazási hajlandóság országon belül

Előnyt jelent

  • Felsőfokú műszaki végzettség (építőmérnök, műszaki menedzser);
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság (MV-É, MV-É-M);
  • AutoCAD, MS project, műszaki költségvetés készítő szoftver gyakorlati ismerete;
  • Több éves hasonló munkakörben szerzett gyakorlat;
  • Építőipari beruházásokhoz tartozó jogszabályok ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil cégháttér
  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér, bónusz, cafetéria)
  • Céges gépjármű magánhasználattal
  • Kihívásokkal teli, változatos munka
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kiválasztást követően azonnali munkakezdés
  • Folyamatos szakmai fejlődés

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Veszprém / Budapest / Országos

Céginformáció

Egy olyan vállalatról, mely országunkban a második legnagyobb műszaki kereskedő és a legnagyobb 100%-ban magyar tulajdonú webáruházát üzemelteti, nem sok mindent kell elmondanunk neked. Kollégáinknak 34 éve nyújtunk bizonytalan időszakokban is biztos és kiszámítható megélhetést. A több, mint 3 évtized alatt folyamatos fejlesztésekkel mostanra elértük, hogy nálunk a legmodernebb IT és értékesítési rendszereket használhatod. Kik vagyunk mi? Közel 1000 kolléga, több, mint 60 áruház országszerte az Euronics csillag alatt. Nálunk megmutathatod, mire vagy képes egy ösztönző környezetben.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Vöröskő Kft. - Euronics