Piacszerző stratégiát folytató országos lefedettséggel rendelkező termelő nagyvállalat
pozícióba keres munkatársat.

Feladat:

  • A vállalat épületeinek és létesítményeinek bővítési-, fejlesztési-, átalakítási igényeivel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • Pályázati és projekt jellegű beruházásoknál a költségvetés készítésében való aktív közreműködés
  • Pályázatok összeállításában folyamatos közreműködés
  • Az építmények és épületszerkezetekhez tartozó rendszerek tervszerű megelőző karbantartásával kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Az építészeti rendszerekhez kapcsolódó hibaelhárítási és beruházási folyamatok nyomon követése, kapcsolattartás az alvállalkozókkal, a folyamatok dokumentálása
  • Létesítmények karbantartási, fenntartási és állagmegóvási munkáinak ügyintézésében való aktív közreműködés
  • A felettes munkájához szükséges adatszolgáltatás elvégzése, döntés előkészítésben való segédkezés
  • A szükséges adatok begyűjtése a szervezeti egységektől, a kapott adatok egységbe rendezése, értelmezése, kimutatások, elemzések készítése belőle

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség építő és/vagy villamos mérnök
  • Jól szervezett, pontos, precíz munkavégzés
  • Aktív, felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Nagyfokú önállóság és terhelhetőség, stressz tűrő képesség
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

    Munkavégzés helye: Budapest, de a pozíció belföldi utazással jár
    Pályakezdők, megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építőmérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő
  • Megváltozott munkaképességű

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelöléssel, kérjük, szíveskedjék megküldeni a Jelentkezem gombra kattintva!
Visszajelzést a meghallgatásra kiválasztott jelölteknek tudunk küldeni.