Humánia HRS Group Zrt. az egyik legnagyobb országos hálózattal rendelkező munkaerő-kölcsönző, közvetítő vállalkozás. Cégünk kétoldalú szolgáltatóként segítséget nyújt a munkavállalók álláskeresésében és elhelyezkedésében, valamint a cégeknél felmerülő munkaerőhiány gyors és rugalmas pótlásában. Ügyfeleinknek jogszerű foglalkoztatással és megbízható, ügyfélcentrikus ügyintézéssel állunk rendelkezésére. Célunk, a munkaerőpiac minden szereplője számára egy dinamikusan fejlődő, emberközpontú szolgáltatás működtetése.
Műszaki, minőségbiztosítási területre, magyar tulajdonban lévő vállalat részére új kollégát keresünk

műszaki koordinátor

munkakörbe az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • folyamatos kapcsolattartás megrendelőkkel és szállítókkal
  • minőségi problémák és elvárások tisztázása
  • műveleti utasítások készítése
  • beszállítók és vevők mérnökeivel való konzultáció
  • oktatási dokumentumok elkészítése
  • műszakvezetők és vezető operátorok betanításában való részvétel
  • technológiai fejlődés segítése, kiválasztásban való segédkezés
  • műszaki dokumentáció elkészítése

Elvárások:

  • főiskolai végzettség (gépész vagy minőségbiztosítási, műszaki szakirány)
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • gépészeti, szerkezeti rajzok értelmezése
  • egyszerű mérőeszközök magabiztos használata
  • lelkiismeretes, pontos munkavégzés, magabiztosság

Előny:

  • felsőfokú vagy szakmai angol nyelvtudás
  • autóipari vevői vagy szállítói tapasztalat
  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • tervezői programok ismerete

Amit kínálunk:

  • egy műszakos munkarend hétfőtől péntekig, 8:00-16:30-ig
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • határozatlan idejű munkaviszony
  • alapbéren felül cafeteria
  • emelt összegű utazási támogatás

További fontos tudnivalók:

  • azonnali munkába állási lehetőség
  • a bérigény megjelölését mindenképpen kérjük, ennek elhagyása esetén a jelentkezést nem fogadjuk el
  • több körös felvételi folyamat várható

Pozíció területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, úgy a "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el fényképes önéletrajzát BÉRIGÉNY feltüntetésével és a pozíció megjelölésével.