Filep Kémény Kft.
Több évtizedes múlttal rendelkező családi vállakozás magasépítési szigetetelési munkák előkészítéséhez tervezéséhez, keres szegedi irodájába gyakorlott munkatársat az alábbi pozícióba:

FELADATOK:

  • költségvetések készítése, ellenőrzése
  • az elnyert projektek szerződés szerinti dokumentációjának feldolgozása.
  • a projektek szakmai lebonyolítása,kivitelezések ellenőrzése e-napló vezetése
  • ütemtervek készítése.
  • Helyszíni felmérésekben való személyes részvétel
  • Anyag beszerések ügyintézése

ELVÁRÁSOK:

  • Műszaki beállítottság végzettség/ építészetben vagy hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat.
  • Önálló munkavégzés, felelősség vállalás
  • 3-5-év hasonló munkakörben megszerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználó színtű számítástechnikai ismeretek

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes juttatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil korrekt háttér és feltételek
  • Teljes munkaidő
  • Önálló munkavézés

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szeged, 6721 Dugonics utca 16..