Kedves Villamosmérnök! Kiemelkedő színvonalú, magyar tulajdonú partnerük társasházak, irodaházak és ipari csarnokok teljes körű villamos tervezésével és kivitelezésével foglalkozik. Ha szeretnél egy lendületes, fiatalos csapatban változatos projekteken dolgozni, jelentkezz partnercégünkhöz, mint

Műszaki Igazgató

Leendő feladataid:

  • Épületek villamos tervezése
  • Műszaki ellenőrzésekben való részvétel
  • Villanyszerelési munkák irányítása
  • 80-100 fő munkájának koordinálása

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség
  • Legalább 5-10 év szakmai tapasztalat villamos tervezésben
  • Minimum 3 év vezetői tapasztalat

Amivel jutalmazzuk tudásodat:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Változatos feladatok, szakmai kihívások
  • Rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Cégnév: Work Force Kft.