Magyarország legnagyobb táboroztató cég megbízásából keresünk új pozíció betöltésére határozatlan időtartamra, azonnali kezdéssel munkatársat az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI IGAZGATÓ

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki (elektromos/gépész) végzettség
  • Releváns szakmai, azon belül legalább 3 éves vezetői tapasztalat
  • MS Office és épületfelügyeleti rendszerek stabil, felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló problémamegoldó képesség és szervezőkészség
  • Fizikai állóképesség, terhelhetőség

Főbb feladatok, munkák:

  • A Társaság üzemeltetésében lévő ingatlanok és ingóságok jogszabályok és szakhatósági előírások szerinti működtetése
  • Ellenőrzi az ingatlanok műszaki állapotát és a műszaki üzemeltetéshez szükséges szabályok betartását, betartatását
  • Az ingatlanok karbantartási munkáinak teljes körű irányítása
  • Kivitelezés során ellenőrzi a munkálatokat, a műszaki teljesüléseket, és igazolja az elkészült feladat megfelelőségét
  • Aktív közreműködés a műszaki tartalmú szerződések megkötésére irányuló beszerzési eljárások előkészítésben és lebonyolításában
  • Éves karbantartási terv elkészítése és a végrehajtás ellenőrzése
  • Műszaki egységek munkaerő szükségletének tervezése, dolgozóinak irányítása, munkájuk szervezése, munkaidő betartásának ellenőrzése

Megbízóról:

Magyarország legnagyobb táboroztató cége, mely több ezer rászoruló gyermek számára nyújtanak segítő kezet, hogy társaikhoz hasonlóan ők is vakációzhassanak, részt vehessenek nyári programokon, kirándulhassanak, művelődhessenek, új élményekben gazdagodjanak.

Amit kínálunk:

  • Sokszínű, szakmai kihívásokkal teli feladatokat
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős szerződést
  • Szolgálati gépjármű használatot
  • Versenyképes bért és cafeteria juttatást
  • Kedvezményes lakhatási lehetőséget a munkavégzés tartama alatt

Munkavégzés helye:

8251 Zánka, Hrsz 030/15.

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a bérigény megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: WORKLIFE HUNGARY